ReMy Gayrimenkul Kurumsal

 

Hakkımızda

ReMy Gayrimenkul olarak çağdaş emlakçılık modeli ile sektörde 6 yıldır hizmet vermekteyiz. Genç, dinamik, yenilikçi ve alanında uzman ekibimiz ile ticari faaliyete başladığımız günden bugüne, nitelikli hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Sektörde butik çalışan başarılı bir kurum olarak yolumuza devam ediyoruz.

Pazarlamasını yaptığımız gayrimenkullerin hukuksal süreçleri takip ediyor, yatırım ya da ihtiyaç için en uygun gayrimenkulün bulunmasına olanak sağlıyoruz. Yılların verdiği bilgi ve deneyimle bugün olduğu gibi, gelecekte de örnek kurumlardan biri olmayı hedeflemekteyiz. Alanımızda eğitimin önemini biliyor, çalışanlarımızın alanında eğitimli ve belge sahibi olmasına dikkat ediyoruz. Müşterilerimiz yaşamsal kararlar alırken, onlara doğru bir rehber olabilmek için tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekteyiz.

Gayrimenkul sektöründe geçirdiğimiz uzun yılların bize vermiş olduğu deneyim ve kazanımlarla hizmet alanlarımızı ve portföyümüzü her geçen gün biraz daha fazla genişletiyoruz. Ayrıca 100’e yakın tüzel ve bireysel kişiliklere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hizmet alanlarımız konut, iş yeri, arsa, turizm alanları ve alışveriş merkezleri üzerinde yoğunluk kazanmıştır. Çalışma bölgelerimiz ise Ankara başta olmak üzere, çoğunlukla İstanbul ve Akdeniz sahilleridir.

Firma olarak temel amacımız, müşterilerimizin birikimlerini en doğru şekilde gayrimenkule dönüştürmelerini sağlamaktır. ReMy Gayrimenkul’un tüm çalışmaları yasal ve etik süreçler açısından köklü ve profesyonel bir hukuk ofisi tarafından da denetlenmektedir. Çalışmalarımızın denetlenmesi, düzenlenmesi ve sektörle ilgili hukuksal bilgilendirmeler sürekli ve anlık olarak Safiye Aytekin Hukuk Ofisi tarafından yapılmaktadır. Bu şekilde hem kendimizi hem de sizleri yasal ve etik değerler çerçevesinde tutmayı hedefliyoruz. ReMy Gayrimenkul olarak bugüne kadar dâhil olduğu sayısız projede, yenilikçi yapısı ve güvenilirliği ile sektöre değer katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz

  • Müşterilerimize, beklentilerinin üzerinde güvenilir hizmet sunmak en önemli çalışma felsefemizdir.
  • Amacımız, müşterilerimizi reklamlar aracılığı ile değil, olumlu referanslar sayesinde kazanmaktır.
  • Çağdaş emlakçılık modelinin verdiği sorumluluk bilinci ile sektörde danışılan kurumlardan biri olmaya devam etmek önceliğimizdir.
  • Deneyimlerimizi ve güçlü organizasyon yeteneğimizi, modern teknoloji ile birleştirerek adım attığımız her işi başarıyla sonuçlandırmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

    • ReMy ekibi olarak gayrimenkul alım ve satımlarında müşterilerimize butik hizmet vermekteyiz.
    • Sektörün nabzını tutmayı, yenilikleri kısa sürede işimize entegre etmeyi ve verimli sonuç alınmasını sağlamayı kendimize ilke edinmiş durumdayız.
    • Bu ilke doğrultusunda hedefimiz, sektöre yön verecek çalışmalara imza atmak ve kurumsal değerlerimizden taviz vermeden işimizi büyütmektir.